Wyszukiwarka

Produkty

Katalog produktów

O firmie

K%M Technology - pneumatyka, hydraulika, automatyka

Jesteśmy firmą zajmującą się  sprzedażą elementów i urządzeń pneumatycznych, hydraulicznych elektronicznych, automatyki przemysłowej.

firma K&M Technology

Oferujemy produkty po bardzo atrakcyjnych cenach oraz błyskawiczną dostawą.

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment elementów pneumatyki: siłowniki do różnych zastosowań, wykonane z aluminium ,stali nierdzewnej, tworzyw sztucznych, elektrozawory przeznaczone do pracy przy niskich i bardzo wysokich temperaturach przy wysokim i niskim ciśnieniu do kontaktu z żywnością i substancjami żrącymi , gazami technicznymi. Duży wybór przyłączy oraz napięć zasilania.

biuro K&M Technology

Na zamówienie wykonujemy również elektrozawory i siłowniki specjalne dostosowane do potrzeb klienta. Ponadto w ofercie posiadamy bogatą gamę szybkozłączy pneumatycznych, hydraulicznych, narzędzi pneumatycznych, elementów i urządzeń przygotowania powietrza, sprężarek chwytaków i manipulatorów.

 

Naszymi klientami są firmy z przemysłu górniczego, włókienniczego, meblowego, paliwowego, tekstylnego, tworzyw sztucznych, rolniczego, ogrodniczego, maszynowego, hurtownie, sklepy i zakłady produkcyjne. Oferujemy nie tylko kompleksowe dostawy niezbędnych pozycji materiałowych, ale również konkretne rozwiązania dla najbardziej wymagających potrzeb. W ofercie m.in.: elektrozawory pneumatyczne, rozdzielacze pneumatyczne, siłowniki elektryczne.

 

Nasza kadra techniczna posiadająca długoletnie doświadczenie w pracy w służbach utrzymania ruchu dużych zakładów służy szeroką profesjonalną pomocą techniczną i doradztwem.

Posiadamy produkty znanych firm Abac, ACL, Automation System, Coax, Beko, YPS, Janatics, Omal, Pneumax, Sumake.

 

Nasza misja

Naszą misją jest zapewnie klientom kompleksowej obsługi, podążanie za ich wymaganiami. Zależy nam by współpraca z nami dawać Tobie i twojej firmie jak najwięcej korzyści . Abyś znalazł w naszej ofercie wszystko czego szukasz. Istniejemy dla Was i dzięki Wam, pragniemy spełniać Wasze oczekiwania,  uszczęśliwiać,  pozytywnie zaskakiwać,  doradzać.

 

Nasza wizja

Chcemy być czołową firma dostarczającą elementy i urządzenia pneumatyki, automatyki przemysłowej, hydrauliki siłowej

 

Oferujemy duży asortyment produktów w szerokim zakresie cenowym. Prosimy o kontakt a nasi doradcy w krótkim czasie przedstawią ofertę. 

o firmie

Kontakt:

K&M Technology

Ul. Adamieckiego 8 (róg Puszkina i Maszynowej - Rondo Inwalidów Widzew)

92-305 Łódź (Widzew PKP)

Tel. Kom. +48 608297113

Tel. 042 256 24 84

Skype danek244333

GG 822674

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.kmtechnology.pl


Jesteśmy czołowym dostawcą elementów i urządzeń pneumatyki, hydrauliki siłowej, armatury przemysłowej i techniki próżniowej.
W ofercie: siłowniki hydrauliczne, siłowniki pneumatyczne, cewki do elektrozaworów, elektrozawory, rozdzielacze pneumatyczne, sprężyny gazowe, napędy pneumatyczne, zawory kriogeniczne, zawory kulowe, zawory pływakowe, zawory wkłady filtracyjne do filtrów skośnych, amortyzatory przemysłowe, elektrozawory pneumatyczne, siłowniki elektryczne, szybkozłącza, zawory mechaniczne, przewody i węże, sprężarki, przepustnice